Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Kolozsvári Kar – kv.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Állásajánlat: titkár, ERASMUS-koordinátor

A Sapientia EMTE Kolozsvári Kara titkárt, Erasmus koordinátort keres
Munkaidő: napi 8 óra
Munkavégzés helyszíne: Kolozsvár, Tordai út 4 sz.

Követelmények:

  • számítógépkezelési ismeretek (Office csomag);
  • román és angol nyelv ismerete;
  • önálló munkavégzés, precizitás, jó kommunikációs és szervezői készség;
  • felsőfokú végzettség és szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

A titkár feladata a kari adminisztratív folyamatok ügyvitele, a tanárokkal és hallgatókkal történő közvetlen kapcsolattartás folyamatos és zökkenőmentes biztosítása, iktatás, kérések rendszerezése, továbbítása, telefonszolgálat teljesítése, valamint a felettesei által rábízott – a karon folyó tevékenységekkel kapcsolatos – ügyviteli és szervezési feladatok elvégzése.
Mint ERAMUS+ koordinátor, felel a mobilitási program meghirdetésével, lebonyolításával és kiértékelésével kapcsolatos feladatokért.

Jelentkezéshez szükséges iratok:

  • fényképes szakmai önéletrajz;
  • legfelsőbb végzettséget igazoló okirat másolata;
  • ajánlólevél (lehetőség szerint a korábbi munkahelyéről).

Jelentkezési határidő: 2017. május 8, hétfő, 12 óra
Jelentkezni lehet személyesen itt: 400193 Cluj-Napoca, Tordai út (Calea Turzii) 4. sz.
További információk a 372-788-890-ás telefonon igényelhetők Dobos Piroskánál.

Eseménynaptár

2017. október

KeSzCsSzVa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031