Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Kolozsvári Kar – kv.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláslehetőség: titkár–ERASMUS-koordinátor

A Sapientia EMTE Kolozsvári Kara titkárt, ERASMUS+ koordinátort keres meghatározott időre. Jelentkezési határidő: 2020. november 27., péntek, 12 óra.

Munkaidő: napi 8 óra, meghatározott időre

Munkavégzés helyszíne: Kolozsvár, Tordai út 4 sz.

Követelmények:

  • számítógépkezelési ismeretek (Office csomag)
  • román és angol nyelv ismerete
  • önálló munkavégzés, precizitás, jó kommunikációs és szervezői készség
  • felsőfokú végzettség és szakmai tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:

A titkár feladata a kari adminisztratív folyamatok ügyvitele, a tanárokkal és hallgatókkal történő közvetlen kapcsolattartás folyamatos és zökkenőmentes biztosítása, iktatás, kérések rendszerezése, továbbítása, telefonszolgálat teljesítése, valamint a felettesei által rábízott – a karon folyó tevékenységekkel kapcsolatos – ügyviteli és szervezési feladatok elvégzése.

Mint ERASMUS+ koordinátor, felel a mobilitási program meghirdetésével, lebonyolításával és kiértékelésével kapcsolatos feladatokért. Hozzá tartozik más típusú mobilitással kapcsolatos ügyek intézése is.

Jelentkezéshez szükséges iratok:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • legfelsőbb végzettséget igazoló okirat másolata
  • ajánlólevél

Jelentkezési határidő: 2020. november 27., péntek, 12 óra

A jelentkezni: A különleges körülményekre való tekintettel jelentkezni kizárólag e-mailben lehet: piri@kv.sapientia.ro címen. További tájékoztatást a már megadott e-mailcímen vagy a 0799-514997 telefonszámon lehet kérni, Dobos Piroskától, munkanapokon 9-16 óra között.

Eseménynaptár

2020. november

KeSzCsSzVa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30