Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Természettudományi és Művészeti Kar, Kolozsvár – kv.sapientia.ro

Magyar nyelvű felsőfokú képzés Kolozsváron, a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem (EMTE) Természettudományi és Művészeti Karán. sapientia egyetem, emte, sapientia kolozsvár, cluj-napoca, cluj, magyar, magyarul, felvételi, természettudomány, művészet, jog, környezet, nemzetközi kapcsolatok, európai tanulmányok, média, fotó, film

sapientia.ro

Kosárlabda tornát nyert a Sapientia EMTE Kolozsvári Kara által támogatott Schmac csapat

Második alkalommal szervezték meg a múlt héten a Kolozsvári Magyar Sportnapokat. Gratulálunk a nyertesnek!

2015.08.24.

Tanévnyitó Ünnepség

2015 szeptember 15-én, kedden tizenötödik tanévét kezdi meg a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem Kolozsvári Kara. A rendezvény 12:00 órakor kezdődik az Aula Magnában.

2015.08.20.

FILMHÍD a Kolozsvári Magyar Napokon

Két helyszínen hatodik alkalommal jelentkezik a Kolozsvári Magyar Filmnapok programsorozat. Alább megtekinthető a részletes program.

2015.08.17.

Új Erasmus+ pályázati felhívások jelentek meg oktatók és munkatársak számára

A Sapientia EMTE új pályázatot hirdet az Erasmus+ Program keretén belül a 2015/2016-os tanévre.

2015.08.04.

Kifüggesztettük a bentlakásba bejutottak névsorát!

Megvan a Sapientia EMTE Kolozsvári Karának kollégiumába felvételt nyert hallgatók listája és a pótlista! Részletek elérhetők a hírben.

2015.08.03.

Pályázati felhívás oktatóink és hallgatóink számára

Magyarország Emberi Erőforrások Minisztériuma a Balassi Intézettel közösen hirdet nyílt pályázatot oktatók és hallgatók számára.